Nasze produkty
wg zastosowań alfabetycznie
strona główna  >  Produkty  >  Leki bez recepty  >  Coldrex® Muco Grip, 10 saszetek

Coldrex® Muco Grip, 10 saszetek

Coldrex Muco Grip o smaku cytrynowo-miętowym

  • Na grypę i kaszel
  • Działa kompleksowo na wszystkie uciążliwe objawy przeziębienia i grypy*

Coldrex Muco Grip proszek do sporządzania roztworu doustnego;

Skład:
1 saszetka zawiera: 500 mg paracetamolu, 200 mg gwajafenezyny, 10 mg fenylefryny chlorowodorku; Substancje pomocnicze o znanym działaniu: Sacharoza 2077 mg, Aspartam (E 951) 12 mg, Sodu cytrynian  500 mg (zawiera 117,3 mg sodu), Sodu cyklaminian (E 952) 100 mg (zawiera 11.5 mg sodu);

Wskazania do stosowania:
Krótkotrwałe, doraźne łagodzenie objawów towarzyszących przeziębieniu i grypie, takich jak ból, ból głowy, nieżyt nosa, ból gardła, dreszcze i gorączka oraz ułatwianie odkrztuszania przy kaszlu produktywnym.

Przeciwwskazania:
Nadwrażliwość na paracetamol, gwajafenezynę, fenylefryny chlorowodorek lub na którąkolwiek substancję pomocniczą; Ciąża i karmienie piersią; Zaburzenia czynności wątroby lub ciężkie zaburzenia czynności nerek; Choroba serca i zaburzenia sercowo-naczyniowe, w tym ciężka niedokrwistość hemolityczna; Nadciśnienie; Nadczynność tarczycy; Cukrzyca; Guz chromochłonny; Stosowanie u pacjentów przyjmujących trójpierścieniowe leki przeciwdepresyjne; Stosowanie u pacjentów aktualnie przyjmujących inne leki zawierające paracetamol; Jaskra z zamkniętym kątem; Stosowanie u pacjentów przyjmujących beta-blokery; Stosowanie leku jest przeciwwskazane u pacjentów przyjmujących inhibitory monoaminooksydazy  obecnie lub w ciągu ostatnich 2 tygodni; Stosowanie u pacjentów z jaskrą lub zatrzymaniem moczu; Stosowanie u pacjentów przyjmujących aktualnie inne leki sympatykomimetyczne (takie jak leki obkurczające naczynia, zmniejszające łaknienie i leki psychostylmulujące podobne do amfetaminy).

Podmiot odpowiedzialny posiadający pozwolenie na dopuszczenie do obrotu: Wrafton Laboratories Limited,
 
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceuta, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

*Źródło: Badanie Profacts, listopad 2015, N=1010, Polacy w wieku 18-65 którzy w przeciągu 12 miesięcy przeszli przeziębienie lub grypę, jako najbardziej dokuczliwe objawy wskazali, katar, kaszel i ból gardła.


Charakterystyka produktu leczniczego

Ulotka dla pacjenta

Grypa
Rzucanie palenia
Przeziębienie
Kurzajki
Grzybica
Piękna skóra
Higiena intymna
informacje
Siedziba Spółki:
02-653 Warszawa
Al. Niepodległosci 18
BTD Office Center, 2 piętro
KRS: 0000085425
Sąd Rejonowy dla Warszawy, XIII Wydział Krajowego Rejestru Sądowego;
NIP: 727-012-66-83;
Kapitał zakładowy: 38 856 500 PLN
kontakt
Omega Pharma Poland Sp. z o.o.

Siedziba:
02-653 Warszawa
Al. Niepodległosci 18
BTD Office Center, 2 piętro
Tel +48 22 489 54 51
Fax +48 22 489 54 52
email: BCHPolandOmega@perrigo.com